مرکز مشاوره و خدمات پرستاری شبانه روزی

مرکز مشاوره و خدمات پرستاری شبانه روزی همیاران فرشته، در سال 1385 و با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات پرستاری و خدمات مشاوره پرشکی مانند اعزام پرستار کودک، پرستار سالمند و پرستار بیمار در تهران آغاز کرد. در جامعه مدرن امروزی و با گسترش فرهنگ شهرنشینی و مشکلات بوجود آمده ناشی از شهرنشینی مانند ترافیک و معضل کمبود وقت، نیاز به خدمات پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی بیش از پیش احساس می شود. مرکز خدمات پرستاری همیاران فرشته، با توجه به نیاز جامعه امروز و ارائه خدمات به خانواده های محترم، اقدام به ارائه انواع خدمات پرستاری در غرب تهران و سپس ارائه خدمات پرستاری و پزشکی در سرتاسر تهران نمود.

سالمندان و کودکان جزء اقشار آسیب پذیر جامعه محسوب می شوند. به علت مشغله فراوان خانواده های امروزی در صورتیکه سالمندان و کودکان بیمار شوند، دیگر افراد خانواده فرصت مراقبت از آنها را ندارند. از این رو به استفاده از خدمات پرستاری توسط پرستار سالمند یا پرستار کودک  و یا پرستار بیمار رو می آورند. موسسه خدمات پزشکی همیاران فرشته، با داشتن پرستاران کودک و گرستاران سالمند باتجربه و مهربان آماده خدمت رسانی به خانواده های ایرانی عزیز می باشد.

در گذشته مراقبت از پدر و مادرها به عهده فرزندان بود اما با تغییرات فراوان در جامعه امروزی، دیگر فرزندان فرصت کافی برای مراقبت از والدین خود را ندارند. همینطور در گذشته مادران مسئول مراقبت از کودکان خود بودند اما در سال های گذشته و با مشارکت بیشتر خانم ها در جامعه و اشتغال در خارج از منزل، آن ها هم فرصت کافی برای نگهداری از کودکان خود را ندارند. برای همین خانواده ها برای نگهداری از والدین و کودکان خود به موسسات خدمات پرستاری روی آورده اند.

پرستار کودک در منزل


پرستار سالمند در منزل

در سال های نه چندان دور پرستاری از والدین سالمند به عهده فرزندان بود اما با تغییرات در جوامع امروزی فرزندان فرصت کمتری برای گذراندن وقت با پدر و مادر خود را دارند. برای همین آن ها ترجیح می دهند با مراجعه به موسسات خدمات پرستاری از سالمند، یک پرستار سالمند باتجربه برای مراقبت از والدینشان انتخاب کنند

پرستار بیمار در منزل

پرستاری از بیمار یک کار تخصصی و حرفه ای محسوب می شود که شاید از عهده اعضای خانواده بیمار برنیاید. مرکز تخصصی خدمات پرستاری همیاران فرشته با تجربه فراوان در زمینه پرستاری از بیماران و در اختیار داشتن تعداد زیادی پرستار بیمار باتجربه، برای ارائه خدمات در زمینه نگهداری از بیماران در خدمت مردم عزیز تهران می باشد


/ 0 نظر / 34 بازدید